Çözümlerimiz
Kurumlara Özel
Ürünlerimiz
EBYS, ERP ...
Referanslar
Kurumlar, Belediyeler ...
a

YARTU

Yartu Nedir?
 
Türkiye’de üretilen ve çalıştırılan açık kaynak kodlu yerli ve milli bir yazılım platformudur. Sahip olduğu modüler yapı sayesinde kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, üniversiteler, özel sektör ve vatandaşlara en uygun çözümler sunmaktadır. Basit ve kullanıcı dostu arayüzleri ile kolaylıkla e-posta alıp-gönderebileceğiniz, dosyalarınızı saklayarak paylaşabileceğiniz, ofis dokümanlarınızı da herhangi bir yazılım lisansına sahip olmadan internet tarayıcıları üzerinden görüntüleyerek, düzenleyebileceğiniz bir platformu sizlere sunmaktadır. Çoklu dil desteği ve esnek yapısı ile tüm KOBİ ve kurumsal büyük ölçekli projelere hizmet verebilmektedir. 
Yartu hem bulut (Public ya da Private) üzerinden hem de kurumsal sunucular üzerinden çalışabilen (PaaS, On-Premise) bir tümleşik uygulama platformudur. Fiziki ve sanal sunucular üzerinde kolaylıkla çalışabilen Yartu, hızlı, kesintisiz ve ergonomik yapısı ile her düzeydeki kullanıcılara hizmet verebilmektedir. 
 
 
Yartu Eposta
 
Yartu EPosta kullanarak kendi alan adınıza ait kurumsal eposta hizmetini düşük maliyetlerle kendi sunucularınız üzerinden (on-Premise) ya da bulut üzerinde (PAAS)  barındırabilirsiniz. Bu sayede tüm kurumsal hesaplarınız sunucu üzerinde depolanarak (gelen ve giden tüm e-postalar) kurumsal hafıza merkezi bir yapıda işletilebilir.
Temel eposta özellikleri (Gelen kutusu, taslaklar, klasörler, spam filtreleme, arşivleme)
POP3, IMAP ve SMTP desteği
Güçlü Spam filtresi ve buluttan güncellenen spam listesi
Yönetim Paneli üzerinden SPF ve DKIM özelliklerini etkinleştirme
ClamAV Antivirüs desteği
LDAP ve Active Directory ile kullanıcı entegrasyonu 
Microsoft Exchange hesaplarınızın aktarılması (migration)
 
Yartu Depolama
 
Yartu Depolama, tüm kişisel veya kurumsal dosyalarınızı (Ofis Dokümanları, kişisel resim- videolar) sunucu üzerinde tutmanızı sağlayan, istediğiniz yerde ve zamanda bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden erişebileceğiniz ve istediğiniz kişilerle paylaşabileceğiniz güvenli bir platformu sizlere sunmaktadır. 
 
Gelişmiş güvenlik ve erişim 
Android, Linux, Windows, Mac OS platformlarında dosya senkronizasyonu
Mobil cihazlar üzerinden dosya ve klasörlere erişim 
Kullanıcılar ve Gruplar ile dosya ve klasör paylaşımı
WebDAV/FUSE desteği
Fotoğraf önizleme ve Video oynatma
LDAP ve Active Directory ile kullanıcı entegrasyonu
Dosya geçmişi ve versiyon kontrolü
Çöp kutusu
Herkese açık dosya paylaşım linki oluşturma
Şifre korumalı paylaşım linki oluşturma
Süre tanımlı paylaşım linki oluşturma
Şifre korumalı depo oluşturabilme
 
Yartu Ofis
 
Yartu Ofis, herhangi bir ofis yazılım ve lisansına sahip olmadan internet tarayıcı üzerinden dokümanları oluşturmanızı, farklı kişilerle aynı anda inceleme ve düzenleme yapabilmenizi sağlayan bulut tabanlı bir ofis çözümüdür. Farklı ofis yazılımları üzerinden ürettiğiniz tüm dokümanları kolaylıkla düzenleyebilir, paylaşıma açabilir ya da eş zamanlı olarak düzenleyebilirsiniz. Gelişmiş editörü ve revizyon geçmişi ile yapılan işlemlerin de kim ve ne zaman tarafından yapıldığını da görebilirsiniz. 
Farklı ofis yazılımlarında üretilen (Microsoft Word, Excel ve Powerpoint, Open Ofis Writer, Calculator, Impress vb.) dosyalarını internet tarayıcı üzerinden görüntüleme, düzenleme ve oluşturma imkânı
Yartu Ofis üzerinden dosyaların depolanması ve paylaşılması.
Eş zamanlı olarak paylaşılan kişiler ile dokümanı anlık (0nline) düzenleme ve inceleme
 
Yartu Proje
 
Yartu Proje ile kişisel ya da kurumsal iş ve görev dağılımlarınızı kolaylıkla yapabileceğiniz hedef süre ve hatırlatıcı bileşenlerin de eklenebildiği bir proje yönetim sistemi (KANBAN) sunulmaktadır. Bu sayede tek bir proje ile birden fazla kişiye görev ataması, birbirine bağlı iç içe süreçler tanımlanabilmektedir.
İstenilen sayıda proje adımı oluşturma
Grup kurma ve yönetimi
İş grupları ve yönetimi
Kişi bazlı iş etiketleme, görevlendirme
İş süresi ve takibi yapılması
 
 
Yartu Takvim
 
Yartu Takvim ile size özel tüm günleri takviminize işaretleyebilir, farklı kişilerle de paylaşabilirsiniz. 
Özel günler ( ile Yartu Rehber)
Kişi etiketleme
Bulut tabanlı, özel günler (Resmi tatiller v.s.)
 
Yartu Rehber
 
Yartu Rehber ile hem kişisel hem de kurumsal iletişim bilgilerini bulut tabanlı bir yapıda saklayabilir, bu bilgileri kurum içerisinde paylaşabilirsiniz.
Kişi listesini görme
Sık görüşülenler
Tekrar eden kayıtların önlenmesi
Kişi Etiketleme
Önceden iletişim kurulanlar listesi
Mobil istemci ile rehberin kullanılabilmesi
 
Yartu Notlar
 
Yartu Notlar ile tüm kişisel ve kurumsal notlarınızı elektronik ortama kolaylıkla aktarabilir, saklayabilir ve paylaşabilirsiniz. Tüm notlara hatırlatıcı da ekleyerek, bu notları istediğiniz kişilere de ulaştırabilirsiniz.
İstenilen sayıda not oluşturma
Not etiketleme
Rehberdeki kişilerle not paylaşımı
Not arşivleme
 

 

Referanslar

Kayıt bulunamadı.