İş Yazılım, Vinchin Backup & Recovery ürün ailesinin Türkiye Resmi Distribütörü oldu. Vinchin Backup & Recovery ürün ailesinin farklı sunduğu katma değerli çözümleri İş Yazılım hizmet kalitesiyle tüm müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Vinchin Backup & Recovery ürün ailesi Hızlı, Güvenilir ve Sağlam Çoklu Ortamlar için Yedekleme & Kurtarma Çözümü ile  farklı yedekleme platformlarında olan verilerinizin de kolaylıkla aktarılabileceği yeni nesil bir teknoloji sunmaktadır. 

Vinchin Yedekleme ve Kurtarma, güçlü ajan olmadan yedekleme, anında sanal makine kurtarma ve dosya düzeyinde kurtarmayı tek bir web konsoluna entegre eder. Birkaç tıklama ile veri koruma yolculuğunuza dakikalar içinde başlayabilir ve Red Hat Virtualization yedekleme ve kurtarma işlemlerinin genel kontrolünü kolayca ele alabilirsiniz.

Vinchin, resmi olarak onaylanmış Red Hat ortağıdır.

Vinchin Backup & Recovery ile, sağlam VMware koruması kolayca sağlanır, tek başına bir ESXi ana bilgisayarı, vCenter yönetimli küme ortamı veya hatta vSAN için olsun.

#1 kolay yönetim B/S mimarisi web konsolu sayesinde, en gelişmiş yedekleme ve kurtarma stratejileriyle VMware sanal makinelerinizi yedeklemeye ve korumaya başlamak için sadece birkaç dakika yeterli olacaktır. VMware üzerindeki önemli iş yükleriniz hemen koruma altına alınabilir.

Vinchin resmi olarak onaylanmış bir VMware partneridir.

Vinchin Backup & Recovery, veritabanları için yüksek kaliteli koruma hizmetleri sunmaktadır. 

  • Veritabanı yedekleme ve geri yükleme için manuel iş yükünü en aza indirin.
  • Fiziksel sunucularda ve sanal makinalarda çoklu veritabanı türlerini koruyun. 
  • Kritik veritabanlarınızı en kısa sürede güvende tutun

Foto Galeri

İş Yazılım Vinchin Türkiye Resmi Distribütörü